• Kateřina Hasáková

workshop malování hennou (30.11.)

Aktualizováno: 9. 11.

Láká vás umění malování hennou? Chcete se dozvědět více o tom, co henna je a jak malování na kůži funguje? Rádi si dopřejete 2 hodiny času pro sebe?

Pak vás s radostí zvu na workshop malování hennou do bezobalového obchodu YESBez v Příbrami.


O henně si popovídáme, vytvoříte si vlastní návrh, rozkreslíte se nanečisto a pak si obrázek sami namalujete. Domů si odnesete kornoutek henny a podklady pro další zdobení. Ráda vám povím, proč u henny zkouším různé druhy éterických olejů a jejich kombinace. Rozebereme si různé styly malování, aby jste se v nich vyznali. Jejich základní motivy si hned vyzkoušíte a budete moci zakomponovat do vlastního návrhu. A nakonec si podrobně vysvětlíme postup následné péče o hennu, aby vám obrázek dlouho vydržel.


Cena 650Kč (v ceně kornoutek henny a další materiály), platba na místě. Nutné přihlášení předem na tereza.bory@gmail.com nebo 608 965 711


Workshopem provede Tereza Bory z Magické henny. Jsem henna malířka s dlouholetou praxí. Velmi intenzivně se henně věnuji posledních 5 let. Hennu ráda spojuji s rituály, oslavami a aromaterapií. Aromaterapeutický potenciál má pasta namíchaná s různými typy 100% éterických olejů. Ráda zkouším jednodruhové i směsové receptury. Mé nejoblíbenější motivy jsou inspirovány Marokem a květinami.


Henna je hnědá pasta vyrobená z prášku květiny henovník bílý. Maluje se s ní na kůži a obrázek vydrží 5-10 dní (podle zvoleného místa a následné péče).

https://www.facebook.com/magickahenna https://www.instagram.com/malovanihennou/

Na workshopu je možnost koupit si kávu či čaj od Bistra Vesmírek.

20 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše